Tourplan 2009 / 2010 / 2011- bør nedlæsgges – skal den redirectes?

Turneplan 2011
for tryllekunstner Ole Larsen:

August:

2. Bogense, Sandager v. Assens

3. Øster Hurup

6. Rebild Hus, Skørping, Nim v/ Brædstrup, Randers

13.Ålsgårde

18.Otterup

19.Viborg, Haderup

20.Asferg v/ Fårup, Århus

21.Gelsted på Fyn

22.Durup, Roslev

23.Gjellerup, Herning

26.Elsø, Nykøbing Mors, Videbæk

27.Aulum, Mejdal v/ Holstebro

28.Bruunshåb, Viborg

30.København

September:

1: Aars, Ballerup v. København

2. Langeskov på Fyn

4. Mørke, Djursland

10.Hinnerup

18.Esbjerg

19.København

21.Frederikshavn

24.Randers, Århus

27.ledig

29.Hillerød

30.Arden og Mariager

Oktober:

2.Horsens

3.Ribe

4-6.ledig

7-8.ferie

9.Århus

10-16. ledig

17.Odense

18-20.ledig

21.Jyderup, reserveret Odense

22.reserveret Odense

23.København

24-27.ledig

28.Ikast, Skive

29-31.ledig

November:

1.ledig

2. Odense, Faaborg, Egå ved Århus

3. Ranum, Vesthimmerland

4. Næstved

5. ledig

6. ledig

7. ledig

8. ledig

9. ledig

10. Roslev, v/ Nykøbing Mors

11. ledig

12. Hvidbjerg ved Thyholm, Herning

13. Fjerritslev

14-23.ledig

24.Hillerød

25-30.ledig

December

1.ledig

2. København

3-14.ledig

15.Odder

16-30.ledig

31.Billund

Turneplan 2010
for tryllekunstner Ole Larsen:

Januar

11. Skodborg v/ Rødding i Vejen kommune

13. Øster Hurup, 9560 Hadsund

15. 8362 Hørning

21. 7100 Fredericia

22. Asserbo, 3360 Liseleje

27. Strøby Ege, 4600 Køge

28. 3080 Tikøb v/ Helsingør

Februar

1. Herlufmagle v/ Næstved

1. 4130 Viby Sjælland

2.Sørbymagle, 4200 Slagelse

3.3450 Allerød

3. 2700 Brønshøj

4. 2300 København S

5. 7300 Jelling

6. Mariagerfjord, 9560 Hadsund

7. 7200 Grindsted

8. 3520 Farum

9. 4450 Jyderup

11. 3200 Helsinge

11. 3450 Allerød

12. Starup, 6100 Haderslev

12. Husum, 2700 Brønshøj

13. 8260 Viby J

14. 4000 Roskilde

15. 3230 Græsted

15. 3300 Frederiksværk

16. 2660 Brøndby Strand

16. 4100 Ringsted

16. 2630 Tåstrup

17. 2300 København S

22. Fensmark, 4700 Næstved

22. Vor Frue Skole, 4700 Næstved 23. 2730 Herlev 26. 4800 Nykøbing Falster

Marts

2. 2670 Greve

4. 7000 Fredericia

5. 2860 Søborg

5. 3050 Humlebæk

6. 4180 Sorø

8. 4862 Guldborg

8. 4873 Væggerløse

9. 2900 Hellerup

10. 2670 Greve

10. 2700 Brønshøj

11. 2450 København SV

11. 1660 København V

12. 4532 Gislinge

13. Skælskør

13. Vigersted, 4100 Ringsted

16. 4160 Herlufmagle

18. 2605 Brøndby

19. 4581 Rørvig

19. 3400 Hillerød

20. Røsnæs, 4400 Kalundborg

23. 4220 Korsør

23. Herrestrup, 4571 Grevinge

24. 3000 Helsingør

24. 4891 Toreby

25. 2500 Valby

25. 4600 Køge

26. 4700 Næstved

26. 2200 København

26. 4700 Næstved

27. 2700 Brønshøj

31. 4930 Maribo, Lolland

April

1-6. Påskeferie

7. 3500 Værløse

7. Skrydstrup, 6500 Vojens

11. 8500 Grenaa

11. Balle, Grenå

12. 2620 Albertslund

12. Aulby, Middelfart

14. 2820 Gentofte

17. Eggeslevmagle, Skælskør

18. 8680 Ry

19. 4720 Præstø

19. 2610 Rødovre

20. Rindum, Ringkøbing

22. Gjerlev J.

23. 2670 Greve

23. København

24. Romalt, 8960 Randers

24. Pøt Mølle, 8450 Hammel

25. 8600 silkeborg

30. Odder

30. Hørning v/ Aarhus

Maj

2. 5800 Nyborg

2. 8660 Skanderborg

8. 9600 Aars

27. 3400 Hillerød

28. 6000 Kolding

Juni

5. 8600 Silkeborg

5. Mols, Djursland

11. 9520 Skørping

11. 7550 Sørvad

12. Grundfør, Århus

19. 8620 Kjellerup

19. Laurbjerg, 8870 Langå

20.Løgstør

26.8600 Silkeborg

Turneplan 2009
for tryllekunstner Ole Larsen:

September

1. Hanstholm

2. Salbrovad, Assens

3. SønderVissing, Brædstrup

4. Harridslev, Randers

5. Odense, Hornslet

7. Hobro

8. Odense, Holte–København

9. Skanderborg

10. VesterSkerninge, Fyn og Brøndby Strand–København

11. Hobro

12. Ryomgård–Djursland

16. Hørup, Sydals

18. Vejle

19. Nørresundby, Aalborg

21. Odense

22. Farstrup-Nibe og Tjele–Viborg

23. Arnum–Gram

24. Haderslev og Karup ved viborg

25. Elev–Lystrup

26. Ullerslev–Fyn

28. Brovst

29. Fredericia

30. Galten

Oktober

1. Guderup, Nordborg og Hadsund

2. Sjørring, Thisted og Nørre-Lyndelse, Årslev

5. Klejtrup, Hobro og Vejle

6. Søby, Ærøskøbing, Ærø

7. OdenseogFrifelt, Skærbæk

8. Tandslet, Sydals og ØsterHornum, Støvring

9. Odense

12. Kolding

13. Langå og Sæby

14. Veflinge, Fyn og Ribe

15. Horsens og Hobro

17. Henne

19. Esbjerg

20. Ullerslev, Fyn

21. Haderup

22. Janderup ved Varde

23. Thyborøn

26. Bækkeved Vejen og Skåde, Århus

27. SøndreStenderup

28. Holstebro

29. Vamdrup

30. Arden, Mariager Fjord

November

2. Gelsted, Fyn og Øster Lindet, Rødding

3. Esbjerg

4. Vandel

5. Nordborg, Sønderborg

6. Herning

7. Ikast

9. Tim

10. Koldby, Bedsted, Thisted

11. Thyholm, Struer

12. Aulum, Herning

13. Silkeborg

16. Århus

17. Broby, Faaborg Midtfyn

18. Videbæk

19. Simested, Ålestrup, Vesthimmerland

20. Horsens

23. Videbæk

24. Tørring

25. Odense

26. Sindal, Brønderslev

27. Ølgod, Varde

30. Mårslet, Århus

December

1. Hjallerup

2. Ry, Skanderborg

4. Forespørgsel Odder

6. Nørre Galten, Hadsten

7. Ikast

8. Vestbjerg

9. 99173605

10. Grauballe, Silkeborg

15. Otterup

17. Odder

22. Randers

Share This